FanFictionDownloader

FanFiction Dosya İndirme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57.84 MB
  • Version 0.8.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Raimond
fanfiction.net platformu üzerinde bulunan içerikleri hızlı bir şekilde indirerek, istediğiniz herhangi bir formatta bilgisayarınıza kayıt edebilmenizi sağlayan FanFictionDownloader ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

fanfiction.net platformu üzerinde bulunan içerikleri hızlı bir şekilde indirerek, istediğiniz herhangi bir formatta bilgisayarınıza kayıt edebilmenizi sağlayan FanFictionDownloader ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Kullanıcı dostu arayüzü ve basit kullanım kolaylığı sayesinde indirme işlemlerini hiç zorlanmadan yapabileceğiniz yazılımı kullanabilmeniz için öncelikle ayarlar menüsünden indireceğiniz dosyaların kayıt edileceği klasörün yolunu belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında ise platform üzerindeş yer alan herhangi bir içeriğe ait bağlantı adresini programda bulunan ilgili yere yapıştırarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Program ile Epub, Pdf, Rtf, Txt, Mobi, Html, Lit, Fb2, Lrf, Oeb, Pdb, Pml ve Tcr gibi formatlardan dilediğinizi seçebilir ve indirme işlemi için de Check and Download butonunu kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
FanFictionDownloader indir